ÖVRIGT / Vapen & Militaria / Slaglåsgevär 13669042
nr 1366 9042
Slaglåsgevär
1800-tal. Längd: 116
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 14 december 2020
kl 19:47:55
1.000 kr
1.200 kr
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr