nr 1480 8214
Slaglåsgevär
längd: 126 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop: |
500 kr |
Såld: |
250 kr |
måndag 1 augusti 2022 kl 18:09:44
Tid |
Kund |
Bud |
200 kr