FURNITURE / Tables / Gate-leg table 12667567
nr 1266 7567
GATE-LEG TABLE
length: 39-177 cm. Width: 105 cm, height: 80 cm, slitage och skador.
Bredd: 39-177 cm. Djup: 105 cm. Höjd: 80 cm
Condition: slitage och skador, löst stödben
1000
SEK 1300
Monday July 29 2019
at 19:52:17
1.000 kr
1.200 kr