FURNITURE / Tables / Gate-leg table 10031074

nr 1003 1074

GATE-LEG TABLE

O. 1800, längd: 49 + 2x68, djup: 106 cm, höjd: 75 cm, slitage, skador.

O. 1800, längd: 49 + 2x68, djup: 106 cm, höjd: 75 cm

Condition: slitage, skador

3000

SEK 4400

Sunday December 20 2015
at 18:10:08