MÖBLER / Bord / Slagbord 6481461

nr 648 1461

Slagbord

1900-tal, betsad furu, längd. 178, djup: 90 D75

Kondition: slitage

Utrop:

100 kr

Såld:

250 kr

måndag 19 juli 2010
kl 17:39:05