MÖBLER / Bord / Slagbord 5555541
nr 555 5541
Slagbord
1800-tal, längd: 170 (Med utfällda skivor), djup: 106, höjd: 79
Kondition: skadad, slitage, spricka/ sprickor, repa/repor
Utrop:
100 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 1 december 2008
kl 17:18:46
500 kr
350 kr
500 kr
700 kr
750 kr
1.400 kr
6
1.100 kr
6
1.300 kr
6
1.500 kr
1.800 kr
2.500 kr
2.000 kr
2.200 kr
2.400 kr