MÖBLER / Bord / Slagbord 14177212
nr 1417 7212
Slagbord
1800-tal. Bredd: 38+ 2x70, djup: 90 cm, höjd: 75 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 6 september 2021
kl 20:14:19
1.000 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)