FURNITURE / Tables / Gate-leg table 11944114
nr 1194 4114
GATE-LEG TABLE
length: 50 + 2x70, width: 110 cm, height: 75 cm, wear, damages.
längd: 50 + 2x70, djup: 110 cm, höjd: 75 cm
Condition: slitage, skador
600
SEK 350
Monday July 30 2018
at 20:29:54
100 kr
150 kr
250 kr
300 kr