KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 14377454

nr 1437 7454

Lisa Larson

(f. 1931), Sverige

Skulptur, Sittande kvinna, 200ex. Signerad, daterad -02. Höjd: 12,5

Lisa Larson, född 1931, småländsk formgivare och keramiker.

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 13 december 2021
kl 19:49:34

13/12 19:44:34 1      Vinnande bud

Lisa Larson

Läs mer om Lisa Larson