KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 13978341

nr 1397 8341

Skulptur

Konstmassa, i form av en Örn. Höjd: 50cm

Konditionsrapport: slitage, skador

måndag 17 maj 2021
kl 18:54:39