KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 14834130

nr 1483 4130

Skulptur

Kina. Höjd: 31 cm

Konditionsrapport: Lagningar och skador

Utrop:

600 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 22 augusti 2022
kl 20:24:31