KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 14591008

nr 1459 1008

José Luis Sanchez

(f. 1926), Spanien

Skulptur i brons på sockel av plexiglas. Signerad, numrerad 35/1000. Höjd: 15cm. Längd: 13cm

José Luis Sanchez, spansk konstnär född 1926.

Utrop:

6.000 kr

Såld:

4.000 kr

måndag 4 april 2022
kl 18:12:24

1/4 13:27:45 1      Vinnande bud

José Luis Sanchez

Läs mer om José Luis Sanchez