KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 13579037

nr 1357 9037

Skulptur

Hinduisk, mässing. Höjd: 19, Antik

Konditionsrapport: inkomplett, slitage, skador

Utrop:

3.000 kr

Såld:

2.600 kr

måndag 26 oktober 2020
kl 18:12:18

26/10 17:46:46 1      Vinnande bud

  • Klassiska
  • 26 okt

Klassiska

Läs mer om Klassiska
Mässing