KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 16311014

nr 1631 1014

Fernandez Arman

(1928-2005), Frankrike

Skulptur, "Violon", brons. Signerad, numrerad 23/150,1972, Gjutarstämplad Cire perdue A Valsuani. Längd: 20 + 35

Utrop:

20.000 kr

Såld:

15.000 kr

måndag 1 juli 2024
kl 19:02:07

28/6 19:35:04 1      Vinnande bud

  • Klassiska
  • 1 jul

Klassiska

Läs mer om Klassiska

Fernandez Arman

Läs mer om Fernandez Arman