KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 13579058

nr 1357 9058

Fernandez Arman

(1928-2005), Frankrike

Skulptur, Fernandez Arman (1928-2005), Frankrike. Ansikte. Brons. Signerad, numrerad 137/200. Höjd: 30 cm

Utrop:

6.000 kr

måndag 26 oktober 2020
kl 20:11:05

  • Klassiska
  • 26 okt

Klassiska

Läs mer om Klassiska

Fernandez Arman

Läs mer om Fernandez Arman