MÖBLER / Skåp & hyllor / Skrivskåp 14377164

nr 1437 7164

Skrivskåp

1800-tal, laserat. Bredd: 125 cm. Djup: 45 cm, höjd: 200 ca, nyckel

Konditionsrapport: slitage

Utrop:

3.000 kr

Såld:

2.200 kr

måndag 13 december 2021
kl 18:06:08

12/12 20:59:41 1      2.000 kr
13/12 17:38:20 2      Vinnande bud