MÖBLER / Skåp & hyllor / Skrivskåp 14377164
nr 1437 7164
Skrivskåp
1800-tal, laserat. Bredd: 125 cm. Djup: 45 cm, höjd: 200 ca, nyckel
Kondition: slitage
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 13 december 2021
kl 18:06:08
2.000 kr
Skrivskåp
Kondition: slitage
nr 1437 7164
Skrivskåp
Kondition: slitage
| Utrop: | 3.000 kr |
| Såld: | 2.200 kr |
måndag 13 december 2021 |