MÖBLER / Byråar, sekretärer / Skrivbyrå 6364779
nr 636 4779
Skrivbyrå
Karl Johan, Mahogny, längd: 108, djup: 55, höjd: 97
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 26 april 2010
kl 19:14:40
26/4 19:09:40
Karl Johanstil/Empir
Senempiren