MÖBLER / Byråar, sekretärer / Skrivbyrå 7685151
nr 768 5151
Skrivbyrå
1800-tal, valnöt, längd: 103, djup: 53, höjd: 113
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
850 kr
måndag 30 juli 2012
kl 18:49:02
650 kr
800 kr