MÖBLER / Byråar, sekretärer / Skrivbyrå 13195246
nr 1319 5246
Skrivbyrå
1880-tal, Björk. Bredd: 110. Djup: 54 cm. Höjd: 110 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 april 2020
kl 19:41:37
10/4 11:14:23
Skrivbyrå
Kondition: slitage, skador
nr 1319 5246
Skrivbyrå
Kondition: slitage, skador
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 100 kr |
måndag 13 april 2020 |
| 10/4 11:14:23 | 1 | Vinnande bud |