MÖBLER / Bord / Skrivbord 14823158

nr 1482 3158

Skrivbord

Teak, 1950-tal. Bredd: 100, djup: 50 cm, höjd: 74 cm

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

1.400 kr

måndag 15 augusti 2022
kl 18:12:28