MÖBLER / Bord / Skrivbord 14823138

nr 1482 3138

Skrivbord

teak, 1960-tal. Bredd: 151, djup: 53 cm, höjd: 73 cm

Konditionsrapport: slitage, fläckar

Utrop:

600 kr

Såld:

400 kr

måndag 15 augusti 2022
kl 20:59:56