MÖBLER / Bord / Skrivbord 15143380
nr 1514 3380
Skrivbord
teak. Bredd: 138 cm, djup: 80 cm, höjd: 74 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 9 januari 2023
kl 18:29:00
600 kr