MÖBLER / Bord / Skrivbord 9579703
nr 957 9703
Skrivbord
Sekelskifte, längd: 130 cm, djup: 67 cm, höjd: 78 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
300 kr
måndag 27 april 2015
kl 19:17:03
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr