MÖBLER / Bord / Skrivbord 6122238

nr 612 2238

Skrivbord

Nyrokoko, längd: 110, djup: 57, höjd: 77

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 30 november 2009
kl 17:28:19

Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.