MÖBLER / Bord / Skrivbord 14954256

nr 1495 4256

Skrivbord

med uppsats, valnöt, sent 1800-tal. Bredd: 92. Djup: 54 cm, höjd: 107 cm

Kondition: fläckar, slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 10 oktober 2022
kl 19:07:49

4/10 17:30:24 1      500 kr
8/10 10:38:05 2      Vinnande bud