MÖBLER / Bord / Skrivbord 5737334

nr 573 7334

Skrivbord

Mahogny, 1940-tal, längd: 143, djup: 73, höjd: 76

Kondition: slitage

Utrop:

100 kr

Såld:

100 kr

måndag 30 mars 2009
kl 19:50:43

29/3 15:17:20 1      Vinnande bud
30/3 19:37:26 1      justering av budtak