MÖBLER / Bord / Skrivbord 13636414

nr 1363 6414

Skrivbord

Jugend, mahogny. Bredd:, 143. Djup: 85 cm, höjd: 76 cm

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

100 kr

måndag 30 november 2020
kl 20:54:56

28/11 12:27:17 1      Vinnande bud

Jugend