MÖBLER / Bord / Skrivbord 10381064
*
nr 1038 1064
Skrivbord
fd symaskinsbord, 1950-tal, Teak, 95, djup: 47 cm, höjd: 80 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 maj 2016
kl 18:14:55
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
4/5 20:54:45
1
400 kr
12/5 06:57:26
2
600 kr
15/5 08:20:47
3
600 kr
15/5 08:20:47
2
600 kr (Budbetjänt)
15/5 08:21:26
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
16 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord fd symaskinsbord skrivbord teak teakmöbler trä
-
8179 Bord
1800-tal. Bredd: 91 cm, djup: 55 cm, höjd: 66 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 19:57
-
8186 Bord
med låda, 1800-tal. Bredd: 60 cm, djup: 36 cm, höj..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:11
-
8227 Brick/serverin..
Bricka i glas, mässinghandtag, utfällbara hyllplan..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:13
-
8239 Etagebord
Sent 1800-tal. Bredd: 51 cm, djup: 35 cm, höjd: 76 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:25
-
8224 Fällbord
"Krogsta", ur Ikea 1700-tals serie, brunbetsad, tr..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 19:04
-
8122 Fällbord
diameter: 59 cm, höjd: 73 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 19:32
*
Skrivbord
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 1038 1064
Skrivbord
fd symaskinsbord, 1950-tal, Teak, 95, djup: 47 cm, höjd: 80 cm
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 maj 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
4/5 20:54:45 | 1 | 400 kr |
12/5 06:57:26 | 2 | 600 kr |
15/5 08:20:47 | 3 | 600 kr |
15/5 08:20:47 | 2 | 600 kr (Budbetjänt) |
15/5 08:21:26 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
16 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord fd symaskinsbord skrivbord teak teakmöbler trä
-
8179 Bord
1800-tal. Bredd: 91 cm, djup: 55 cm, höjd: 66 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 19:57 -
8186 Bord
med låda, 1800-tal. Bredd: 60 cm, djup: 36 cm, höj..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:11 -
8227 Brick/serverin..
Bricka i glas, mässinghandtag, utfällbara hyllplan..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:13
-
8239 Etagebord
Sent 1800-tal. Bredd: 51 cm, djup: 35 cm, höjd: 76 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:25 -
8224 Fällbord
"Krogsta", ur Ikea 1700-tals serie, brunbetsad, tr..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 19:04 -
8122 Fällbord
diameter: 59 cm, höjd: 73 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 19:32