MÖBLER / Bord / Skrivbord 14257340

nr 1425 7340

Skrivbord

England. + stol, Bredd: 139. Djup: 77 cm, höjd: 77 cm, nyckel

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

2.600 kr

måndag 18 oktober 2021
kl 20:09:43

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 1.200 kr
  Göteborg 1.200 kr
  Helsingfors 1.200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor