MÖBLER / Bord / Skrivbord 14424499

nr 1442 4499

Skrivbord

England. Bredd: 142 cm. Djup: 77 cm. Höjd: 77 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

800 kr

måndag 17 januari 2022
kl 18:30:39