MÖBLER / Bord / Skrivbord 14424499

nr 1442 4499

Skrivbord

England. Bredd: 142 cm. Djup: 77 cm. Höjd: 77 cm

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

800 kr

måndag 17 januari 2022
kl 18:30:39

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 1.200 kr
  Göteborg 1.200 kr
  Helsingfors 1.200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor