MÖBLER / Bord / Skrivbord 10559293

nr 1055 9293

Skrivbord

Björk + stol, längd: 115 cm, djup: 62 cm, höjd: 77 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 12 september 2016
kl 18:08:37