MÖBLER / Bord / Skrivbord 6104289

nr 610 4289

Skrivbord

björk, 1940-tal. , längd: 123, djup: 63, höjd: 74

Kondition: slitage

Utrop:

100 kr

Såld:

1.700 kr

måndag 16 november 2009
kl 19:56:48