MÖBLER / Bord / Skrivbord 6104289
nr 610 4289
Skrivbord
björk, 1940-tal. , längd: 123, djup: 63, höjd: 74
Kondition: slitage
Utrop:
100 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 16 november 2009
kl 19:56:48
100 kr
1.200 kr
850 kr
1.300 kr
1.600 kr
1.600 kr