MÖBLER / Bord / Skrivbord 12769204
nr 1276 9204
Skrivbord
bemålad, Bredd: 96cm. Djup: 57 cm. Höjd: 77 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 23 september 2019
kl 20:02:14
400 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr
600 kr
800 kr
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr