MÖBLER / Bord / Skrivbord 10583585

nr 1058 3585

Skrivbord

1880-tal, Valnöt / mahogny, längd: 115 cm, djup: 65 cm, höjd: 75 cm

Kondition: slitage

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 26 september 2016
kl 19:09:13