MÖBLER / Bord / Skrivbord 10583585
nr 1058 3585
Skrivbord
1880-tal, Valnöt / mahogny, längd: 115 cm, djup: 65 cm, höjd: 75 cm
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 26 september 2016
kl 19:09:13
700 kr
1.000 kr