FURNITURE / Tables / Writing desk 14177569

nr 1417 7569

WRITING DESK

1960s, Teak. Length: 120, width: 63 cm, height: 74 cm, wear.

1960-tal, Teak. Bredd: 120, djup: 63 cm, höjd: 74 cm

Condition: slitage

800

SEK 100

Monday September 6 2021
at 18:40:35

3/9 23:45:59 1      Vinnande bud