FURNITURE / Tables / Writing desk 12544364

nr 1254 4364

WRITING DESK

1950s, Teak. Length: 95, width: 40 cm, height: 71 cm, wear.

1950-tal, Teak. Bredd: 95, djup: 40 cm, höjd: 71 cm

Condition: slitage

600

SEK 900

Monday May 13 2019
at 20:56:29