FURNITURE / Tables / Writing desk 16716298
nr 1671 6298
WRITING DESK
1960s, Teak. Length: 150 cm, width: 63 cm, height: 75 cm, wear.
1960-tal, Teak. Bredd: 150 cm, djup: 63 cm, höjd: 75 cm
Condition: slitage
1000
SEK 1100
Monday January 6 2025
at 18:56:58
2/1 16:24:31
1.000 kr
6/1 18:51:18