FURNITURE / Tables / Writing desk 8995500
nr 899 5500
WRITING DESK
19th century, mahogany, length: 128, width: 78, height: 79, wear.
1800-tal, Mahogny, längd: 128, djup: 78, höjd: 79
Condition: slitage
3000
SEK 1500
Monday June 9 2014
at 20:28:09
9/6 19:11:47