FURNITURE / Tables / Writing desk 9592353
nr 959 2353
WRITING DESK
length: 133 cm, width: 69 cm, width: 80, wear, damages.
längd: 133 cm, djup: 69 cm, djup: 80
Condition: slitage, skador
SEK 150
Monday May 4 2015
at 20:07:58
2/5 14:45:04
100 kr
4/5 20:02:58