MÖBLER / Bord / Skrivbord 15075032

nr 1507 5032

Skrivbord

Längd: 121 cm. Djup: 61 cm, höjd: 76 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

450 kr

måndag 5 december 2022
kl 18:15:43