SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Skedar 12756097
nr 1275 6097
Skedar
6+ 1 delar. Förgyllt silver, sent 1800 tal, importstämplar. Längd: 13-24 cm, vikt: ca 170g
Utrop:
700 kr
Såld:
700 kr
måndag 16 september 2019
kl 18:05:32
450 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr