MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp 14833166

nr 1483 3166

Skåp

Allmoge. Bredd: 115, djup: 55 cm, höjd: 186 cm, nyckel

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 22 augusti 2022
kl 18:54:47