MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp 14781105

nr 1478 1105

Skåp

1700-/1800-tal, kompletterad, delvis senare bemålning. Bredd: 120 cm. Djup: 59 cm. Höjd: 199 cm. Proveniens Maj-Britt Nilsson och Per Gerhard, nyckel

Utrop:

8.000 kr

Såld:

10.500 kr

måndag 4 juli 2022
kl 20:52:54

  • Klassiska