MÖBLER / Byråar, sekretärer / Skänk 15915110

nr 1591 5110

Skänk

1800-/1900-tal, två lådor, dörrpar med bakomliggande hyllplan, senare bemålad. Bredd: 113 cm. Djup: 50 cm. Höjd: 116 cm

Kondition: slitage, skador,

Utrop:

1.000 kr

Såld:

900 kr

måndag 22 januari 2024
kl 19:02:34