GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Skämtkopp 7883146

nr 788 3146

Skämtkopp

Kina, 1800-tal, höjd: 7

Kondition: sprickor/lagning

Utrop:

1.000 kr

Såld:

450 kr

måndag 29 oktober 2012
kl 18:29:18