GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Skålfat 9477325

nr 947 7325

Skålfat

+ vas, Kanton, tidigt 1900-tal, dia 34, + , höjd: 24 cm

Kondition: nagg

måndag 9 mars 2015
kl 19:22:19