GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Skålfat + tallrikar 2771094

nr 277 1094

Skålfat + tallrikar

10 del. Kina, 17/1800-tal, (skador)

Utrop:

100 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 20 oktober 2003