GLASS & CERAMICS / Ceramics / Charger 13385205

nr 1338 5205

CHARGER

3 pcs, China, diameter: 22, 5-23, wear, minor cracks.

3 st, Kina, diameter: 22,5-23 cm

Condition: slitage, nagg

600

SEK 1100

Monday July 27 2020
at 18:25:19