GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Skålfat + fat 8516184

nr 851 6184

Skålfat + fat

3 delar, Famillerose, Dia23-35

Kondition: nagg, slitage lagad

Utrop:

1.000 kr

Såld:

4.200 kr

måndag 7 oktober 2013
kl 20:51:00