SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Skålar 13725039

nr 1372 5039

Skålar

2 st, silver, Graverade, diameter: 18-21. Höjd: 7-9,5, vikt 470g

Konditionsrapport: slitage, skador, En utan stämplar

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.900 kr

måndag 18 januari 2021
kl 18:28:50

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 300 kr
  Göteborg 300 kr
  Helsingfors 300 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Silver